Nájdite to najlepšie miesto

Aj Vaše sny premeníme na realitu! Kontaktujte nás.

Nahliadnite do našej blogovej sekcie

Hypotekárna kalkulačkaPozrite sa s nami ako to celé funguje

Nebudeme si klamať, najlacnejšie Vás to určite vyjde, ak si svoju nehnuteľnosť predáte sami. Či to bude ale aj jednoduché, už záleží na tom, ako ste zdatný pri práci s porovnávaním trhu, zmluvnou dokumentáciou, stavebným zákonom, procesným postupom schvaľovania hypotekárnych úverov a prácou s ľuďmi.

Spokojní klienti

Pani Veronika Koukalová je komunikatívna, pohotová, promtná, vždy sa ozvala, nebolo ju potrebné opakovane kontaktovať. Vo svojej práci sa vyzná, spokojnosť.

– Beáta Michalcová

Naša vízia – predať náš byt a hneď sa zároveň nasťahovať do predom želaného, sa nám pri našom časovom vyťažení zdala až nerealizovateľná. Po oslovení Vaše sny, naše reality všetko nabralo tak rýchly spád, že sme sa ledva stíhali baliť a to doslova. Precízne zorganizované načasované všetky kroky, ochota, dostupnosť kedykoľvek – všetko s úsmevom na perách a ľahkosťou. Klobúk dole Katka Lovasová, vďaka za všetko.

– Radoslav Palo

Veľmi som spokojná s poskytovanými službami. Veľmi rýchle vybavenie refinancovania úveru, spoľahlivá realitná maklérka Lenka Miklovičová, akákoľvek i malá prekážka je pre ňu ďalšou výzvou ako sa zdokonaliť vo svojej precíznej práci. Kde je vôľa tam je cesta!

– Sasha Orsavová

Poďakovanie realitke a priamo maklérke Veronike Koukalovej za profesionalitu, aktívny a ústretový prístup, odbornosť, rýchle reagovanie na moje neznalé, miestami i vtipné otázky.

– Hana Švecová

Chceli by sme poďakovať realitnej kancelárii Vaše sny, naše reality za milý a profesionálny prístup. Boli sme veľmi spokojní s predajom nášho bytu. Pani maklérka Veronika Koukalová bola vždy ochotná a úplne so všetkým nám pomohla a vybavila. Taktiež chceme poďakovať p. Dranáčkovej. Vrelo odporúčame!

– Vladimír Jordán

Výborný, profesionálny prístup a odbornosť pracovníkov je záruka, že každý, kto sa zveri do ich rúk, bude určite spokojný.

– Patrik Lencz

Kočky robia perfektný servis, zoženú nehnuteľnosť, spracujú financovanie a to všetko bleskurychle. Odporúčam!

- Jana Blahová

Veľmi pekne sa chcem poďakovať Silvii Grunwaldovej za finančné poradenstvo, vybavenie úveru, vďaka ktorému už viac ako rok bývam "vo svojom" a za ochotu mi kedykoľvek poradiť v otázkach nehnuteľností. Skutočne vie odporučiť čo je pre koho v danej situácii najvýhodnejšie a naviac je to veľmi príjemná žena. Ďakujem!

- Andrea Maňková

Maximálna spokojnosť s touto realitkou. Ochotne pomôžu, vybavia. Človek čo sa nevyzná - ako ja, sa nemusí ničoho báť, všetko pekne vysvetlia. Mne veľmi moc pomohli pri kúpe už môjho bytu a vybavením úveru. Všetko podľa mňa v rýchlom čase a bez stresu. Ďakujem Silvii Grunwaldovej. ODPORÚČAM!

- Lucia Šicková

Chcem sa poďakovať Katke Lovasovej za veľmi milý a profesionálny prístup pri predaji pozemku a bytu. Poskytnuté služby boli až nadštandardné. Realitnú kanceláriu vrelo odporúčam.

- Pavla Hanzlíková

Pomôžeme Vám s financovaním Vášho nového bývania.

You don't have permission to register