Image Alt

Agent kupujúceho

  /  Agent kupujúceho

Nespoliehajte sa pri kúpe nehnuteľnosti len na realitné portály!

Agent kupujúceho je služba, ktorú ponúkame klientom za účelom zjednodušenia celého procesu kúpy, dohľad nad zmluvnou dokumentáciou poskytnutou druhou stranou – zástupcami predávajúceho alebo predávajúcim samým. V neposlednom rade je to i možnosť dostať sa k zaujímavým nehnuteľnostiam ešte predtým, než sa dostanú na realitné portály, web realitnej kancelárie či sociálne siete. S našou spoluprácou prejdete celým procesom bez námahy.

 

Mnoho nehnuteľností ktoré sa objaví v realitných kanceláriách ostáva v internej ponuke, bez inzercie, prípadne sú tieto ponuky ešte pred uverejnením ponúknuté priamo klientom, ktorí sú v databáze agentov kupujúcich. Naše skúsenosti vravia o tom, že veľa nehnuteľností sa predáva práve týmto spôsobom. Verejnosť sa o byte alebo dome ani nedozvie, pretože sa predá ešte pred uverejnením na trh. Vy však môžete byť rovnako medzi našimi klientami, ktorí sa o ponukách dozvedia ešte pred ich zainzerovaním.

 

Na to, aby sme Vám mohli ponúknuť naše služby asistencie pri kúpe nehnuteľnosti, potrebujeme predovšetkým dokonalo poznať Vaše potreby, túžby a rovnako i Váš finančný budget. Radi Vás privítame v našej kancelárii, kde si spolu všetko prejdeme, dozvieme sa viac o Vašich predstavách, spoznáme sa a následne môžeme zahájiť celý proces vyhľadávania tej pravej nehnuteľnosti presne pre Vás.

 

Mnoho klientov reálne netuší, kde sa môžu hýbať čo sa finančného stropu týka. Môžu mať svoje vlastné zdroje, nemusia však mať nasporené nič a tak potrebujú prefinancovať celú kúpu. Proces financovania kúpy nehnuteľnosti je pre veľa klientov náročný a nezrozumiteľný. Finanční špecialisti z našej realitnej kancelárie Vám pomôžu i po tejto stránke. Dlhodobo spolupracujeme so všetkými bankovými inštitúciami a priamo v našej kancelárii Vám zodpovieme všetky otázky ohľadom spôsobov financovania kúpy nehnuteľnosti. Celú hypotéku vyriešime za Vás. Žiadne zdĺhavé návštevy bánk Vám nehrozia, fyzicky prídete do banky len na finálne podpisy. Po zhodnotení Vašich finančných možností budete presne vedieť akú nehnuteľnosť si môžete dovoliť čo i nám uľahčí prácu s vyhľadávaním pravých ponúk pre Vás.

 

Po zistení Vašich preferencií a finančných možností Vám budeme posielať presne také ponuky, ktoré by Vás mohli osloviť. Keď spolu nájdeme to pravé, začneme riešiť celý proces ohľadom zmluvnej dokumentácie. Pokiaľ bude ponuka, ktorá Vás osloví mimo ponuky našej kancelárie, máte výhodu v tom, že Vám skontrolujeme celú zmluvnú dokumentáciu, ktorú Vám strana predávajúceho poskytne. Od Rezervačnej zmluvy až po Zmluvu o prevode vlastníctva. Skontrolujeme stav nehnuteľnosti, prípadne či na nej neviaznu žiadne ťarchy a či je všetko vysporiadané tak aby to bolo pre Vás bezpečné a spoľahlivé. Všetky Vaše pripomienky a predstavy ohľadom procesu kúpy odkomunikujeme za Vás. Budeme prítomní i pri podpisoch zmlúv a rovnako i pri samotnom odovzdaní nehnuteľnosti.

 

Zatiaľ čo Vy sa budete môcť sústrediť i na príjemnejšie veci ako hľadanie inšpirácii pre Váš vysnívaný interiér, my za Vás vyriešime tie nie príliš atraktívne ale za to nevyhnuté záležitostiohľadom procesu kúpy.

 

Naši makléri sa tešia na každého nového klienta. Vyberte si toho svojho práve TU.
You don't have permission to register