Image Alt

Bc. Soňa Sulo Dranačková

  /  Bc. Soňa Sulo Dranačková

Bc. Soňa Sulo Dranačková

Spoluzakladateľka, hypotekárna špecialistka a finančná sprostredkovateľka

Počas svojho života som si prešla rôznymi druhmi zamestnaní. Vždy som ale inklinovala k práci s ľuďmi a k obchodu.

Začínala som ako finančný sprostredkovateľ počas materskej dovolenky a po niekoľkých rokoch podnikania sme si otvorili aj realitnú kanceláriu. Dnes môžem povedať, že mám viac ako 10 ročné skúsenosti s prácou na finančnom trhu, a viac ako 6 ročné skúsenosti s prácou v realitách. Napriek tomu sa snažím vzdelávať, či už v pracovnom alebo osobnom živote. Skúšam nové veci, navštevujem kurzy. Rada spoznávam ľudí, čo vďaka svojej snahe dosiahli úspech vo svojom obore, a učím sa od nich.

Podnikanie v týchto sektoroch ma už dlhodobo napĺňa.Svojou prácou som pomohla množstvu klientov. Každý klient, každý obchod a každé stretnutie je iné, čo mi stále prináša nové skúsenosti, kontakty a nedovolí mi stagnovať. Ako finančný sprostredkovateľ pomáham aj iným realitným kanceláriám a developerom nájsť vhodné financovanie pre ich klientov.

V komunikácií s klientami som empatická, trpezlivá a spravodlivá. Snažím sa o to, aby každá zo strán odchádzala zo stretnutia spokojná, s odpoveďami na všetky otázky a efektívne nastavenými riešeniami. Častokrát vystupujem aj ako mediátor medzi stranami. Najväčšia radosť je dotiahnutie obchodu do úspešného konca.
Mnoho klientov sa stalo mojimi priateľmi a zostávame naďalej v kontakte.Ozývajú sa mi aj po rokoch, nakoľko sa môžu spoľahnúť, že im dokážem pomôcť aj pri ich ďalších životných rozhodnutiach.

Náš profesionálny tím

Veronika Koukalová
Realitná maklérka, exkluzívny poradca
Silvia Grunwaldová RSc.
Zakladateľka, hypotekárna špecialistka
Ing. Lenka Miklovičová
Realitná maklérka
Michaela Vlniešková
Realitná maklérka
Katarína Lovasová
Realitná maklérka, exkluzívny poradca
You don't have permission to register