Image Alt

Katarína Lovasová

  /  Katarína Lovasová

Katarína Lovasová

Realitná maklérka, exkluzívny poradca

Práca realitného makléra? Za mňa určite ÁNO!

Prostredníctvom Vaše sny naše reality som nadviazala množstvo kontaktov a priateľstiev, ktoré si veľmi vážim. Vo firme sme výborná priateľská partia a to je jeden z najväčších benefitov, pretože, keď sa dobre cítite na Vašom pracovisku, práca ide tiež odruky.

Som človek, ktorý nemá rád keď veci stagnujú, sú jednotvárne a nič sa okolo mňa nedeje. Práca v realitnej kancelárií mi prináša pravý opak. Je to profesia v ktorej pracujete s klientmi s rôznymi požiadavkami, možnosťami, predstavami a tak každý jeden obchodný prípad je o niečom úplne inom. V realitnom biznise to platí každý deň.

V tom finančnom, ktorého sa pomaly ale isto taktiež stávam súčasťou, tak tam to platí dvojnásobne.

Vždy sa snažím byť dôsledná a myslieť v predstihu i na rôzne prekážky a komplikácie, ktoré v obchodných prípadoch môžu nastať Klient je ten, ktorý mi do rúk zverí svoju dôveru a tak ho nikdy nechcem sklamať. Preto sa snažím byť pripravená aj na nepredvídateľné.

Myslím, že medzi moje najväčšie prednosti patrí potreba vždy a všetko dotiahnúť do stopercentného konca, obchodný duch, ktorého som si vycibrila i v pracovnom živote v minulosti, komunikatívnosť a potreba povedať vždy a všetko narovinu tak ako si myslím.

Teším sa na každého nového klienta, ktorý mi vstúpi do cesty.

Náš profesionálny tím

Veronika Koukalová
Realitná maklérka, exkluzívny poradca
Silvia Grunwaldová RSc.
Zakladateľka, hypotekárna špecialistka
Ing. Lenka Miklovičová
Realitná maklérka
Michaela Vlniešková
Realitná maklérka
Bc. Soňa Sulo Dranačková
Zakladateľka, hypotekárna špecialistka
You don't have permission to register