275.990
Property size icon Rozloha nehnuteľnosti: 154
Property structure icon Štruktúra: 4 Spálne
Property accommodation icon Zariadenie: kompletne zariadené
Property heating icon Kúrenie: vlastný kotol, podlahové kúrenie

Krásny rodinný dom s vírivkou, garážou a slnečným pozemkom v obci Borčice

Predaj
júl 13, 2022
61
ID nehnuteľnosti: 1983
Špecifikácia
Property bedroom icon Spálne: 4
Property bathroom icon Kúpeľne: 2
Property size icon Rozloha nehnuteľnosti: 154m²
Property floor icon Poschodie: 2
Property total floors icon Celkové poschodia: 2
Property year built icon Rok výstavby: 2011
Property heating icon Kúrenie: vlastný kotol, podlahové kúrenie
Property accommodation icon Zariadenie: kompletne zariadené
Property ceiling height icon Ceiling height:
Property parking icon Parking: garáž, parkovacie miesto
Property distance from center icon Vzdialenosť od centra:
Property publication date Dátum publikácie: júl 13, 2022
Property area size icon Area size: 321m²
Property garages icon Garages: 1
Property garages size icon Garages size:
Property additional space icon Additional space: špajza, záhradná kôlňa
Vlastnosti
Balkón
Bazén
Bezbariérový prístup
Garáž
Klimatizácia
MHD
Obchody a služby
Oddelená toaleta
optický internet
Parkovacie miesto
Pekný výhľad
Pivnica
Podlahové vykurovanie
Príjemné prostredie
Šatník
Škola
Škôlka
Špajza
Terasa
Verejné parkovanie
Výťah
Poloha
Adresa:
Ulica:
PSČ:
Krajina: SK
Popis

Realitná kancelária Vaše sny naše reality Vám prináša ponuku atraktívneho dvojpodlažného rodinného domu v obci Borčice.

Tento tehlový rodinný dom bol postavený v roku 2011 a patrí k domom ktoré majú hlavu aj pätu – je tu dostatok úložného priestoru, veľké izby, garáž a veľa ďalších benefitov. Poďme sa na to pozrieť spolu.

Nehnuteľnosť sa nachádza v súkromnej ulici, ktorá je vo vlastníctve majiteľov domov v radovej zástavbe. Každý vlastní svoj podiel na tejto komunikácii. Pri hlavnom vstupe do domu sa nachádza veľká garáž ktorú je možné otvárať na diaľkové ovládanie a zároveň je tu i prístrešok pre ďalšie auto. V závislosti od veľkosti sa sem zmestia i autá dve. Dispozične sa dom skladá z chodby z ktorej je vstup do technickej miestnosti v ktorej sa nachádza i jedna toaleta. Zároveň sa z chodby dostávate do centra celého domu – priestrannej obývacej izby, ktorá je spojená s jedálenským priestorom a peknou veľkou kuchyňou. V kuchyni je k dispozícii i praktická špajza. Samozrejmosťou sú vstavané spotrebiče ako rúra a umývačka riadu. V obývacej izbe je umiestnený i krb, ktorý vytvorí najmä počas zimných večerov dokonalú atmosféru.

Na poschodí sú umiestnené izby – veľká spálňa so vstavanými skriňami, rovnako pomerne veľká hosťovská izba a detská izba. Samozrejmosťou na tomto podlaží je kúpeľňa v ktorej je dostatok priestoru a nájdete tu ako rohovú vaňu tak i sprchový kút a toaletu.

Vráťme sa však na prízemie tohto pekného domu – z obývacej časti vedie výstup na terasu, ktorá prekvapí svojou veľkosťou a celkovou úpravou. Je tu vydláždený priestor pre grilovačku s deťmi či s priateľmi a veľký benefit – vírivka, ktorá prinesie veľa zábavy a relaxu v horúce letné dni. Cez terasu vedie vydláždený chodníček, na ktorého konci nájdete rovnako milé posedenie, záhradný domček a benefit – druhý prístup k domu.

Pridanou hodnotou je taktiež to, že na pozemku sa nachádza i vlastná studňa. Dovedené sú všetky IS a je tu úplne nová kanalizácia, ktorá sa realizovala v roku 2020. O kúrenie sa stará plynový kotol ku ktorému je i regulátor teploty – termostat. Dovedený je i optický internet. K dispozícii je videovrátnik s monitorom a o súkromie sa stará kvalitný kamerový systém.

Lokalita v ktorej sa dom nachádza je na okraji obce, pri pozemku, ktorý je poľnohospodársky takže tam nie je žiadna stavba len veľa zelene. Druhá strana je otočená do tichej uličky. Kúsok od obce Borčice sa nachádza Nemšová, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica a Ilava, no do krajského mesta Trenčín to je rovnako len pár minút po diaľnici.

Mesačné náklady sú priaznivých 120,- Eur mesačne a cena nehnuteľnosti je 275.990,- Eur

Naša realitná kancelária považuje túto ponuku za naozaj atraktívnu a určite odporúča osobnú obhliadku nehnuteľnosti. Kým sa rozhodnete pozrite si aspoň našu 3D vizualizáciu, ktorú nájdete pod týmto textom 🙂 Dozaista i Vás zaujme tento dom tak ako našu maklérku.

V prípade otázok alebo za účelom dohodnutia si obhliadky kontaktujte:

Veronika Koukalová
0917 348 806
v.koukalova@gmail.com

___________________________________________
Pri rozhodovaní Vám pomôžu i finanční špecialisti v našej realitnej kancelárií, ktorá dlhodobo spolupracuje so všetkými bankovými inštitúciami. Priamo u nás v kancelárii Vám zodpovieme všetky otázky ohľadom spôsobov financovania kúpy Vami vybranej nehnuteľnosti. Nájdeme ten správny spôsob priamo pre Vás.

 

Virtuálna prehliadka
0 Recenzie
You don't have permission to register