214.881
Property size icon Rozloha nehnuteľnosti: 118m2
Property structure icon Štruktúra: 5 Spálne
Property accommodation icon Zariadenie: podľa požiadaviek klienta
Property heating icon Kúrenie: vlastný kotol, podlahové kúrenie

Rodinný dom s pozemkom 523m2, developerský projekt SELANKY – viac variánt na vyžiadanie

Predaj
august 01, 2022
18
ID nehnuteľnosti: 2387
Špecifikácia
Property bedroom icon Spálne: 5
Property bathroom icon Kúpeľne: 1
Property size icon Rozloha nehnuteľnosti: 118m2
Property floor icon Poschodie: 1
Property total floors icon Celkové poschodia: 1
Property year built icon Rok výstavby: 2022
Property heating icon Kúrenie: vlastný kotol, podlahové kúrenie
Property accommodation icon Zariadenie: podľa požiadaviek klienta
Property ceiling height icon Ceiling height:
Property parking icon Parking:
Property distance from center icon Vzdialenosť od centra:
Property publication date Dátum publikácie: august 01, 2022
Property area size icon Area size: m2
Property garages icon Garages:
Property garages size icon Garages size: m2
Property additional space icon Additional space:
Vlastnosti
Balkón
Bazén
Bezbariérový prístup
Garáž
Klimatizácia
MHD
Obchody a služby
Oddelená toaleta
optický internet
Parkovacie miesto
Pekný výhľad
Pivnica
Podlahové vykurovanie
Príjemné prostredie
Šatník
Škola
Škôlka
Špajza
Terasa
Verejné parkovanie
Výťah
Poloha
Adresa: Pobedim
Ulica: Pobedim
PSČ: 913 23
Krajina: SK
Popis

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj rodinný dom v rámci developerského projektu SELANKY v novovznikajúcej obytnej štvrti na kraji obce Pobedim.
Ide o rodinný dom s úžitkovou plochou 117,51m2, zastavanou plochou 147,33m2.
Tento dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 523m2. Predáva sa v prevedení holodom alebo štandard, s možnosťou výberu zo 4-izbového rodinného s garážou alebo 5-izbového rodinného domu bez garáže, prípadne ich zrkadlové prevedenie.
Postavený bude z pálenej brúsenej tehly hrúbky 300mm, priečky z pálenej brúsenej tehly hrúbky 140mm, izolácia EPS 70F hrúbky 200mm, ukončený silikónovou omietkou.
Strecha bude zhotovená zo strešnej konštrukcie z drevených, impregnovaných, priehradových väzníkov s čiernou škridlovou krytinou a s povalovým, pochôdznym priestorom, izolovaná minerálnou vlnou hrúbky 400mm.
Okná a dvere zo 6 komorového profilu-plast s izolačným trojsklom, exteriér farba–antracit, interiér farba–biela, otváravo-sklopné.
Elektroinštalácia bude zhotovená medenými vodičmi pod omietkou, rozvody pre osvetlenie ukončené bez svietidiel, prívod 400V pre varnú dosku v kuchyni, prívod pre digestor.
V dome bude rozvod pre optický internet vyvedený v podstrešnom priestore, štruktúrovaná kabeláž, internetová zásuvka v každej obytnej miestnosti. Vypínače a zásuvky zn. LEGRAND v bielej farbe.
Vykurovanie v dome bude realizované plynovým kondenzačným kotlom so 45l inox zásobníkom na TUV s ekvitermickou reguláciou, inštalovaný magneticko-hydrocyklonový filter,
podlahové teplovodné vykurovanie zhotovené z PB-R polybutén potrubia v celom dome, v kúpeľni oceľový rebríkový radiátor, napojený na podlahové vykurovanie s elektrickou vykurovacou tyčou s termostatom.
Vodoinštalácia bude zhotovená plastohlinníkovým potrubím ukončeným zátkami, na hlavnom prívode bude inštalovaný 10 mikron filter na vodu.
Odpad bude odvádzaný do polypropylénového potrubia, vyústeného do jednokomorovej železobetónovej 12m3 žumpy s predprípravou na napojenie do verejnej
kanalizácie, ktorá sa v obci bude realizovať.

V prípade výberu možnosti 4-izbového RD s garážou bude na dome sekčná oceľová, zateplená brána vo farbe antracit, interiér v bielej farbe, s elektropohonom na diaľkové ovládanie.

Súčasťou prevedenia HOLODOM je aj chodník od ulice po vstup do domu a parkovacie státie pred domom pre 3 autá, zhotovený zámkovou dlažbou,
odkvapový chodník okolo domu z triedeného štrku, ohraničený betónovými parkovými obrubníkmi, nespevnené plochy na ktorých bude rozprestretá ornica.
Oplotenie pozemku bude zrealizované zváraným pletivom v antracitovej farbe z troch strán – zadnej a bočných po uličnú čiaru.

Súčasťou prevedenia ŠTANDARD je naviac:
laminátová podlaha 7mm, interiérové dvere, obklady a dlažby, s možnosťou výberu z viacerých farebných škál, podľa Dizajn manuálu, zriaďovacie predmety – umývadlá a toaleta zn. Geberit, batérie a sprchový set Hansgrohe . Doplatok za zrealizovanie tohto prevedenia je 15 975 €.

Realizácia novovznikajúcej lokality je rozdelená na 3.etapy, pričom začiatok výstavby 1. etapy je naplánovaný na jeseň 2022.

Obec Pobedim sa nachádza približne 2 min. autom od diaľničného napájania Horná Streda, približne 10 km od Piešťan a 15 km od Nového Mesta nad Váhom.
Ponúka širokú škálu občianskej vybavenosti. V blízkej pešej dostupnosti je pošta, škôlka, škola, všeobecný lekár i zubár, supermarket, potraviny, obchod so záhradkárskymi potrebami. O možnosti voľnočasového využitia priamo v obci tiež nie je núdza. Nachádza sa tu športový areál s futbalovým a tenisovým ihriskom, pieskovým volejbalovým ihriskom, kolkáreň. Na svoje si prídu i rybári na miestnom rybníku, či poľovníci vo svojom revíri, ale i cyklisti na blízkej Vážskej cyklomagistrále, ktorou sa dostanú do Piešťan i do Trenčína.

Uvedená cena je uvádzacia a platí v prípade štandardného financovania. Za určitých podmienok je však možné získať zľavu.

V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať a my Vám radi odpovieme na všetky otázky a ukážeme Vám ďalšie možnosti a varianty rodinných domov v projekte Selanky.
Prípadne navštívte www.selanky.sk, kde sa dozviete tiež viac podrobných informácií.

 

 

Virtuálna prehliadka
0 Recenzie
You don't have permission to register