147.632
Property size icon Rozloha nehnuteľnosti: 75m2
Property structure icon Štruktúra: 3 Spálne
Property accommodation icon Zariadenie: štandard
Property heating icon Kúrenie: vlastná kotolňa

Výnimočný 3-izbový byt s priestrannou loggiou, developerský projekt SELANKY – pre viac alternatív nás kontaktujte

Predaj
49
ID nehnuteľnosti: 9053
Špecifikácia
Property bedroom icon Spálne: 3
Property bathroom icon Kúpeľne: 1
Property size icon Rozloha nehnuteľnosti: 75m2
Property floor icon Poschodie: 2
Property total floors icon Celkové poschodia: 5
Property year built icon Rok výstavby: 2022
Property heating icon Kúrenie: vlastná kotolňa
Property accommodation icon Zariadenie: štandard
Property ceiling height icon Ceiling height:
Property parking icon Parking:
Property distance from center icon Vzdialenosť od centra:
Property publication date Dátum publikácie:
Property area size icon Area size: m2
Property garages icon Garages:
Property garages size icon Garages size: m2
Property additional space icon Additional space:
Vlastnosti
Balkón
Bazén
Bezbariérový prístup
Garáž
Klimatizácia
MHD
Obchody a služby
Oddelená toaleta
optický internet
Parkovacie miesto
Pekný výhľad
Pivnica
Podlahové vykurovanie
Príjemné prostredie
Šatník
Škola
Škôlka
Špajza
Terasa
Verejné parkovanie
Výťah
Poloha
Adresa: Pobedim
Ulica: Pobedim
PSČ: 916 23
Krajina: SK
Popis

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj tento výnimočný 3- izbový byt s priestrannou loggiou v novostavbe 5-podlažného bytového domu s výťahom, v novovznikajúcej lokalite developerského projektu Selanky, na okraji obce Pobedim.

Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží, jeho úžitková plocha je 75,14 m2. Byt je výnimočný v tom, že k nemu patrí priestranná loggia s rozlohou 11,83 m2, so vstupom z obývačky a zo spálne .
Dispozične sa byt skladá zo vstupnej haly, obývacej izby s kuchyňou a komorou, spálne, detskej izby, kúpeľne a samostatnej toalety. Vchodové dvere do bytu budú bezpečnostné 7 bodové s oceľovou bezpečnostnou zárubňou v antracitovej farbe.
K bytu prislúcha aj vlastná pivnica s rozlohou 1,73 m2, 1 vonkajšie parkovacie státie a spoločné priestory bicyklárne a kotolne.
Vykurovanie bytu je realizované vlastnou centrálnou plynovou kotolňou, v celom byte je teplovodné podlahové kúrenie, v kúpeľni je rebríkový radiátor.

Súčasťou prevedenia ŠTANDARD, ktoré si môže záujemca dokúpiť k holobytu je naviac:
laminátová podlaha 7mm, interiérové dvere, obklady a dlažby s možnosťou výberu z viacerých farebných škál podľa Dizajn manuálu. zriaďovacie predmety – umývadlá a toaleta zn. Geberit, batérie a sprchový set Hansgrohe. Doplatok za zrealizovanie tohto prevedenia je 8 456 €.

Bytový dom bude postavený zo železobetónového skeletu, obvodové steny budú z pálenej brúsenej tehly hrúbky 250mm, zateplený izoláciou EPS 70F hrúbky 200mm, ukončený silikónovou omietkou. Priečkové konštrukcie medzi bytovými jednotkami budú z pálenej brúsenej akustickej tehly hrúbky 250mm, priečky v bytoch z pálenej brúsenej tehly hrúbky 140mm.
Okná a balkónové dvere budú zo 6 komorového profilu-plast s izolačným trojsklom v bielej farbe, otváravo-sklopné a vchodové dvere do bytového domu budú zo 6 komorového hliníkového profilu v bielej farbe, so systémom zjednotenia kľúčov pre spoločné priestory.
Elektroinštalácia v byte bude zhotovená medenými vodičmi pod omietkou, rozvody pre osvetlenie ukončené bez svietidiel, prívod 400V pre varnú dosku v kuchyni, prívod pre digestor. Rozvod pre optický internet bude vyvedený v obývačke, internetová zásuvka v každej obytnej miestnosti, štruktúrovaná kabeláž. Vypínače a zásuvky budú zn. LEGRAND v bielej farbe.

Obec Pobedim sa nachádza približne 2 min. autom od diaľničného napájania Horná Streda, približne 10 km od Piešťan a 15 km od Nového Mesta nad Váhom.
Ponúka širokú škálu občianskej vybavenosti. V blízkej pešej dostupnosti je pošta, škôlka, škola, všeobecný lekár i zubár, supermarket, potraviny, obchod so záhradkárskymi potrebami. O možnosti voľnočasového využitia priamo v obci tiež nie je núdza. Nachádza sa tu športový areál s futbalovým a tenisovým ihriskom, pieskovým volejbalovým ihriskom, kolkáreň. Na svoje si prídu i rybári na miestnom rybníku, či poľovníci vo svojom revíri, ale i cyklisti na blízkej Vážskej cyklomagistrále, ktorou sa dostanú do Piešťan i do Trenčína.

Realizácia tejto novovznikajúcej lokality je rozdelená na 3.etapy, pričom začiatok výstavby 1. etapy je naplánovaný na jeseň 2022.

Uvedená cena je uvádzacia a platí v prípade štandardného financovania. Za určitých podmienok je však možné získať zľavu.

V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať a my Vám radi odpovieme na všetky otázky.

 

Prípadne navštívte www.selanky.sk, kde sa dozviete tiež viac podrobných informácií a rovnako i všetky dostupné alternatívy ponúkaných nehnuteľností v tomto projekte.

Virtuálna prehliadka
0 Recenzie
You don't have permission to register