Image Alt

Referencie

  /  Referencie
Pomohli mi s kúpou bytu, skvelý kolektív, profesionálny prístup, výborné znalosti. Neľutujem, že som sa obrátil práve na nich.
– Peter Rumanovský
Kočky robia perfektný servis, zoženú nehnuteľnosť, spracujú financovanie a to všetko bleskurychle. Odporúčam!

– Jana Blahová

Výborný, profesionálny prístup a odbornosť pracovníkov je záruka, že každý, kto sa zveri do ich rúk, bude určite spokojný.
– Patrik Lencz
Maximálna spokojnosť s touto realitkou. Ochotne pomôžu, vybavia. Človek čo sa nevyzná – ako ja, sa nemusí ničoho báť, všetko pekne vysvetlia. Mne veľmi moc pomohli pri kúpe už môjho bytu a vybavením úveru. Všetko podľa mňa v rýchlom čase a bez stresu. Ďakujem Silvii Grunwaldovej. ODPORÚČAM!

– Lucia Šicková

Ďakujem za pomoc pri kúpe nehnuteľnosti, všetky moje otázky boli vždy zodpovedané, vďaka aj jej kolegyni pani Dranačkovej, ktorá mi pomohla s financovaním kúpy.
– Tomáš Florek
Ďakujem za ochotu Veronike Koukalovej, zodpovednosť, ľudský prístup. Detail, ale podstatný-zdvíha telefón a ak náhodou nie, vždy zavolá späť.
– Karin Kubicová
Som dlhoročne spokojný s ochotou, profesionalitou a pristupom Silvie Grunwaldovej a jej timu. Aj preto som sa vždy v prípade otázok z oblasti financií a nehnuteľností vrátil k nej. Ďakujem za spoluprácu a prajem veľa ďalších spokojných klientov.
– Martin Michalík
Dámy svoju prácu vykonávajú na veľmi vysokej úrovni. Moja rodina a ja im ďakujeme za záchranu strechy nad hlavou. Môžem len odporučiť!
– Erika Martišková Obetková
Naša vízia – predať náš byt a hneď sa zároveň nasťahovať do predom želaného, sa nám pri našom časovom vyťažení zdala až nerealizovateľná. Po oslovení Vaše sny, naše reality všetko nabralo tak rýchly spád, že sme sa ledva stíhali baliť a to doslova. Precízne zorganizované načasované všetky kroky, ochota, dostupnosť kedykoľvek – všetko s úsmevom na perách a ľahkosťou. Klobúk dole Katka Lovasová, vďaka za všetko.
– Radoslav Palo
Poďakovanie realitke a priamo maklérke Veronike Koukalovej za profesionalitu, aktívny a ústretový prístup, odbornosť, rýchle reagovanie na moje neznalé, miestami i vtipné otázky.
– Hana Švecová
Pani Veronika Koukalová je super.! Milá, vedela poskytnúť relevantné informácie a je ochotná kedykoľvek pomôcť.
– Peter Házy
Veľmi pekne sa chcem poďakovať Silvii Grunwaldovej za finančné poradenstvo, vybavenie úveru, vďaka ktorému už viac ako rok bývam „vo svojom“ a za ochotu mi kedykoľvek poradiť v otázkach nehnuteľností. Skutočne vie odporučiť čo je pre koho v danej situácii najvýhodnejšie a naviac je to veľmi príjemná žena. Ďakujem!

– Andrea Maňková

Chceli by sme poďakovať realitnej kancelárii Vaše sny, naše reality za milý a profesionálny prístup. Boli sme veľmi spokojní s predajom nášho bytu. Pani maklérka Veronika Koukalová bola vždy ochotná a úplne so všetkým nám pomohla a vybavila. Taktiež chceme poďakovať p. Dranáčkovej. Vrelo odporúčame!
– Vladimír Jordán
Chcem sa poďakovať Katke Lovasovej za veľmi milý a profesionálny prístup pri predaji pozemku a bytu. Poskytnuté služby boli až nadštandardné. Realitnú kanceláriu vrelo odporúčam.

– Pavla Hanzlíková

S realitnou kanceláriou Vaše sny, naše reality sme boli veľmi spokojní. Realitná maklérka Michaela Vlniešková bola veľmi milá, všetko vybavila za nás kladne a naozaj sme nemali najmenší problém. Jednala veľmi rýchlo a vedela aj pozitivne poradiť. Čakali sme veľmi krátky čas kým našu požiadavku vybavila. Ak nabudúce budeme potrebovať, určite sa obrátim práve na túto realitnú kanceláriu. Za mňa určite odporúčam.
– Matej Paul
Veľmi ochotná a férová realitná kancelária, mne osobne veľmi pomohli aj vo veľmi krízovej situácii, aj s vybavenim všetkých prostriedkov na úver. Určite odporúčam všetkým ktorým sa nechce chodiť vybavovať, behať, zháňať. Nerozumiem ľuďom ktorý sa bránia realitným kanceláriam s predajom alebo kúpou. Táto realitka za Vás vybaví všetko bezstarostne a zodpovedne. Želám veľa takých spokojných klientov ako som ja. Veľa šťastia.
– Janka Čikelová
Ďakujem za super pristup a poskytnutie služieb na nadštandardnej úrovni a hlavne v priateľskej atmosfére. Pomoc aj pri krízových situáciách po predaji bola na nezaplatenie. Odporúčam hlavne maklérky Soňu Sulo Dranačkovú a Veroniku Koukalovú.
– Michaela Kollárová
Pani Veronika Koukalová je komunikatívna, pohotová, promtná, vždy sa ozvala, nebolo ju potrebné opakovane kontaktovať. Vo svojej práci sa vyzná, spokojnosť.
– Beáta Michalcová
Veľmi som spokojná s poskytovanými službami. Veľmi rýchle vybavenie refinancovania úveru, spoľahlivá realitná maklérka Lenka Miklovičová, akákoľvek i malá prekážka je pre ňu ďalšou výzvou ako sa zdokonaliť vo svojej precíznej práci. Kde je vôľa tam je cesta!

– Sasha Orsavová

You don't have permission to register