Image Alt

Rodinné byty Zlatovská – Trenčín

  /  Rodinné byty Zlatovská – Trenčín

Rodinné byty Zlatovská – Všade blízko!

Rodinné byty Zlatovská predstavujú unikátny projekt rodinného bývania. Je určený všetkým malým aj veľkým rodinám, ktoré obľubujú mestský spôsob života a chcú to mať zo svojej adresy všade blízko.

Trenčín je mesto s bohatou históriou a už samo o sebe predstavuje príjemné miesto pre život. Ulica Zlatovská je praktickou tepnou v meste a lokalita samotného projektu Rodinné byty Zlatovská je ako stvorená pre rodiny, ktoré si chcú užívať pohodlie. Z Rodinných bytov Zlatovská je to len pár minút autom do centra mesta, čo dáva rodinám priestor na každodenné návštevy a prechádzky Trenčínom. A pre tých, čo majú radšej prechádzky v prírode, je tu možnosť zájsť k rieke na hrádzu. Mamičky s malými deťmi určite poteší malý zelený park s detským ihriskom priamo pred domom, študentov blízke školy (základná aj stredná) a peších zástavka, ktorá sa nachádza priamo pred domom. Športovo založené rodiny zas poteší rýchly prístup na mestskú hrádzu, do Zátoky pokoja, na Ostrov, do lesoparku Brezina a mnoho ďalších možností pre športové vyžitie.

Prvá fáza – výstavba bytového domu Z1, začala v júni 2017 a už koncom roka 2018 priniesla prvých 44 rodinných bytov. V druhej fáze – v novembri 2017, začala výstavba ďalších 44 bytov v domoch Z2 a Z3. Tretia fáza priniesla 55 bytov, ktoré sú pôdorysmi podobné, ako byty z prvej fázy. Termín ich dokončenia bol koncom roka 2019. Následne sa celý projekt zavŕšil budovou Z5 s ďalšími 40 bytmi, ktorej výstavba sa začala v roku 2019 a ukončila v roku 2020.

Vo všetkých bytových domoch nájdete praktické, moderné, vzdušné 2 až 4-izbové byty prispôsobené súčasnému mestskému životnému štýlu. Dôraz sa kladie na svetlé miestnosti, kvalitné materiály a praktickosť, ktorá poslúži celej rodine. Preto vo výbave bytov nechýbajú, napr. okná s trojsklom, bezpečnostné vchodové dvere či nástenné rebríkové vykurovacie telesá v kúpeľni.

Súčasťou komplexu je aj parkovanie pre jeho obyvateľov v garážach, garážových státiach a na vonkajších parkovacích miestach.

Projekt Rodinných bytov Zlatovská dáva priestor jeho obyvateľom vybudovať si tu dlhodobé vzťahy a priateľstvá s okolím.

Park s preliezkami priamo pred bytmi je priam ideálnou príležitosťou pre socializáciu a spoločné aktivity celej rodiny.

Služby a obchody v blízkosti sú zas perfektným miestom na stretnutia s rodinnými priateľmi. V bytovom dome Z1 nájdete bio obchod, klasické menšie potraviny, kaderníctvo, kozmetiku a podobne.

Za projektom Rodinné byty Zlatovská stojí spoločnosť T3 invest, s.r.o. Je dcérskou spoločnosťou firmy OTYK invest, s. r. o. OTYK invest, s. r. o. je popredný bratislavský developer, ktorý má na svojom konte množstvo úspešných zrealizovaných projektov po celej Bratislave a v okolitých mestách, ako sú Bernolákovo či Trnava. Vďaka bohatým skúsenostiam, ktoré developer zužitkoval aj pri tomto projekte si môžete byť istí, že váš budúci domov je v tých najlepších rukách.

Všetky byty a nebytové priestory z projektu Rodinné byty Zlatovská majú v tomto okamihu svojich šťastných majiteľov a my z realitnej kancelárie Vaše sny, naše reality sme spokojní, že sme stáli za úspešným predajom každého jedného z nich. S mnohými z klientov sme stále v kontakte a pomáhame im s ďalšími záležitosťami či už ohľadom nehnuteľností v projekte Rodinné byty Zlatovská alebo s inými.

Z klientov sa stávajú priatelia a to nás teší viac než čokoľvek iné!

You don't have permission to register