Image Alt

Silvia Grunwaldová RSc.

  /  Silvia Grunwaldová RSc.

Silvia Grunwaldová RSc.

Zakladateľka, manažérka a hypotekárna špecialistka

Svoju podnikateľskú kariéru som začala budovať v roku 2005 ako finančný poradca, od roku 2008 so špecializáciou hypotekárny poradca, ktorá plynule viedla k založeniu realitnej kancelárie v roku 2013, a ako vyplýva z názvov spoločností, naša filozofia, vnútorné princípy a morálne hodnoty sú piliere na ktorých staviame našu prácu, v ktoré veríme, a každodenne napĺňame.

Som človek, ktorý robí svoju prácu preto, že ma baví a vidím v nej zmysel a pridanú hodnotu, preto dokážem svoju prácu robiť celý svojím srdcom. Pomáham ľuďom napĺňať si svoje sny o vysnívanom domove a nie bývaní. Nehnuteľnosť nie sú obyčajné 4 steny, je to miesto, v ktorom budú vyrastať Vaše deti, kde nájdete šťastie a pokoj, a preto sa snažím aby každý klient našiel svoj DOMOV. Pre svojich klientov zúročujem svoje dlhoročné skúsenosti z finančného aj realitného businessu, kde som vďaka silným vyjednávacím a empatickým schopnostiam naučila hľadať riešenia win-win pre všetky zúčastnené strany. Nájsť si svoj vysnívaný domov je iba jedna strana mince, druhá je nájsť spôsob ako si toto vysnívané bývanie aj finančne dovoliť. Počas mojej mnohoročnej praxe som našla vhodné finančné riešenia pre tisícky klientov. Ak hľadáte profesionálneho makléra, so zodpovedným prístupom, empatickým cítením, ktorý Vám dokáže všetko podať ľudsky a tak že sa nestratíte v záplave informácií, som tu pre Vás.

Vo voľnom čase sa aktívne venujem charitatívnej činnosti, od roku 2018 som členkou RC TN Laugarício, kde sa venujem práci s deťmi detského domova a domova sociálnych služieb.
Vo svojom profesionálnom aj súkromnom živote sa riadim mottom od Desmonda Tutu: Kdekoľvek ste, snažte sa konať dobro. Tieto malé gestá sa potom spoja a vytvoria niečo, čo ohromí celý svet.

Náš profesionálny tím

Veronika Koukalová
Realitná maklérka, exkluzívny poradca
Katarína Lovasová
Realitná maklérka, exkluzívny poradca
Ing. Lenka Miklovičová
Realitná maklérka
Michaela Vlniešková
Realitná maklérka
Bc. Soňa Sulo Dranačková
Zakladateľka, hypotekárna špecialistka
You don't have permission to register