Image Alt

UNITAS – novostavby Nové Mesto nad Váhom

  /  UNITAS – novostavby Nové Mesto nad Váhom

Developerský projekt Unitas

Developerský projekt Unitas v Novom Meste nad Váhom vznikol s myšlienkou ponúknuť nadštandardné bývanie v centre Nového mesto nad Váhom so všetkou občianskou vybavenosťou.

Ukazuje, že aj v rušnom centre mesta sa dá bývať s pocitom kludu a ticha. Vďaka veľkometrážnym bytom s nízkym počtom bytových jednotiek sa dá toto bývanie prirovnať k bývaniu v rodinných domoch. Developerom je obyvateľ priamo tejto lokality, ktorý chce svojou prácou zanechať dobrý dojem u svojich potencionálnych „susedov“ a spolu s nimi si bude v nerušenej a úzkej komunite užívať pokoj vo svojom súkromí práve preto, že táto lokalita, nebude do budúcna zaťažená ďalšou výstavbou.

Projekt ponúka 5 stavebných pozemkov pre rodinné domy a 2 bytové domy, v širšom centre Nového Mesta nad Váhom.

Bytový dom 01

Bytový dom sa skladá z dvoch nadzemných podlaží a podzemnej garáže so siedmimi parkovacími miestami a pivnicami. Spolu sa tu nachádza 6 rozsiahlych bytových jednotiek, s najmenším 2-izbovým bytom s rozlohou 101 m2 a najväčším 3-izbovým bytom s rozlohou 165 m2. K bytovému domu patrí priľahlý pozemok o rozlohe 809 m2.

Byty sú nadštandardné, moderné a veľkometrážne s vlastnými terasami. V týchto bytoch sa kladie dôraz na každý detail. Materiály, používané pri výstavbe sú vyberané tak, aby slúžili svojim majiteľom dlhodobo, bez nutnosti akýchkoľvek opráv a výmen. Byty sú nielen krásne ale aj bezpečné – každý bude mať bezpečnostné dvere najvyššieho štandardu, videovrátnika, kamerový systém všetkých spoločných vnútorných priestorov ako aj vonkajších priestorov prislúchajúcich k bytovému domu. Bytový dom bude mať výťah s bezbariérovým prístupom.

Bytový dom 02

Bytový dom 02 sa momentálne pripravuje na predaj. Už teraz však vieme, že bude iný. Tiež bude obsahovať veľkometrážne byty, ktoré budú vynikať svojou architektúrou, kvalitou materiálov a celkovým dojmom, ale predsa budú iné. Prezradíme len toľko, že dva budú na prízemí, dva na poschodí, dva byty budú podkrovné, jeden dvojpodlažný mezonet a jeden samostatný dvojpodlažný byt.
Tešíme sa na realizáciu a jeho dokončenie.
You don't have permission to register