Image Alt

Veronika Koukalová

  /  Veronika Koukalová

Veronika Koukalová

Realitná maklérka, exkluzívny poradca

Vždy som chcela povolanie, ktoré ma bude napĺňať nie len z pohľadu dobrého finančného ohodnotenia, ale bude pre mňa zmysluplné a zaujímavé. Keď som predčasom začínala vo Vaše sny naše reality netušila som, že som práve takú prácu našla.

Profesia realitného makléra so sebou prináša všetky atribúty zaujímavého zamestnania. Každý deň je iný. Ste v kontakte s novými ľuďmi, požiadavkami a snami Vašich klientov o dokonalom bývaní.

Často je táto práca náročná na čas, trpezlivosť a vytrvalosť. No keď bilancujem, nemenila by som za žiadnych okolností. Po každej náročnejšej situácií sa totiž stretnete so šťastnými očami rodiny, ktorá si našla dom svojich snov, mladého človeka, ktorý práve s obrovskou radosťou vstúpil do svojho prvého bytu.

Mnohým klientom padne kameň zo srdca keď zistia, že predať svoju nehnuteľnosť sa dá naozaj bez stresu so 100% pomocou makléra, ktorého si vybrali.

Realitných kancelárii je mnoho, no taká ako tá naša je len jedna. My berieme našich klientov ako priateľov a veľakrát je do procesu predaja alebo kúpy zapojená celá kancelária. Nesúperíme medzi sebou, pomáhame si. My vo Vaše sny naše reality sme so svojim čisto ženským kolektívom skutočne jedna veľká pobláznená a priateľská RODINA.

Mám za sebou klientov, ktorí sú práve tými spokojnými klientami. Vďačná som ale aj za to, keď sa nájde klient, ktorý ma svojimi pripomienkami posúva vpred. Momentálne v kancelárii spolupracujem aj na developerskom projekte Rodinné byty Zlatovská.

Môžem povedať že som skutočne našla prácu ktorá ma baví a tak nepatrím k tým, ktorí by každé pracovné ráno vstávali do práce ťažko a s nechuťou.

Teším sa, ak práve Vy budete mojim ďalším spokojným klientom.

Náš profesionálny tím

Silvia Grunwaldová RSc.
Zakladateľka, hypotekárna špecialistka
Katarína Lovasová
Realitná maklérka, exkluzívny poradca
Ing. Lenka Miklovičová
Realitná maklérka
Michaela Vlniešková
Realitná maklérka
Bc. Soňa Sulo Dranačková
Zakladateľka, hypotekárna špecialistka
You don't have permission to register