Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Veronika Dranačková

Realitná maklérka a finančná sprostredkovateľka

Vo svojom živote som sa vždy stretla s názorom, že skúsenosti sú základ, ktorý človek musí mať. Lenže, aby ste nabrali skúsenosti musia vám dať ľudia šancu. V mladšom veku  som tých šancí veľa nedostala, a o to som musela byť každým rokom priebojnejšia a vybojovať si svoje miesto. Nemám vyštudované toľko, čo majú moje kolegyne. Prešla som si dokonca viacerými druhmi zamestnaní v rôznych sférach, až pokiaľ som neprišla na to, akým smerom sa chcem posúvať vpred. Túžba stať sa prospešným a humánnejším človekom, až to ma vyformovalo do pozície realitnej maklérky. Vždy sú od vás šikovnejší a vzdelanejší ľudia, a to je motor, čo ma posúva dopredu. Nemusím mať xy rokov odpracovaných v takej a takej sfére, aby som vedela, že to čo viem ja ponúknuť je ľudskosť, férový prístup, úprimnosť a predovšetkým chtíč spraviť z hľadajúcich klientov, spokojných a vďačných ľudí. Teším sa na našu spoločnú cestu za Vaším nový domovom.  
ZOBRAZIŤ VIAC
Veronika Dranačková

Aktuálna ponuka pre Vás

Developerské projekty

Čo hovoria naši klienti

zaujala vás moja ponuka? napíšte mi

Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky.