Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Referencie

Ked sme pred par mesiacmi chceli predat zdedeny byt, mali sme v celej rodine mierne obavy z realitneho prostredia, ktory ma vseobecne nie velmi privetivu reputaciu. Neznali cien, zakonov a trhu sme oslovili Vaše sny naše reality a od sameho zaciatku sme boli so sluzbami velmi spokojni. Predaj sme rychlo dotiahli do konca, pocas celeho procesu nam pani maklerka Soňa vedela v kazdej chvili rychlo poradit, komunikovala velmi profesionalne a predovsetkym ludsky. Vaše sny naše reality by som bez najmensieho zavahania odporucil kazdemu.

Matej Kvasňovský


Doporučím každému kto by chcel kúpiť nehnutelnosť. Za super cenu mi našli nehnutelnosť a všetko rýchlo vybavili.

Miroslav Žilka


Odporucam !..Od zaciatku ako sme sa rozhodli pre kupu bytu nam Vaše sny naše reality boli napomocne..Vyuzili sme aj sluzby financneho poradenstva a boli sme velmi spokojni...poradkyna Sona nam ponukla viacere riesenia hypoteky a pomohla nam prejst vsetkymi procesmi az k schvaleniu 😊 neustale nam bola ochotna vysvetlovat to, comu sme nerozumeli...za co jej aj touto cestou Dakujeme !! Kožovci

Evica Kožová


Výborný, profesionálny prístup a odbornosť pracovníkov je záruka, že každý, kto sa zveri do ich rúk, bude určite spokojný

Patrik Lencz


Ďakujem sa super pristup a poskytnutie sluzieb na nadstandardnej urovni a s hlavne v priatelskej atmosfere, pomoc aj pri krizovych situaciach po predaji bola na nezaplatenie :) .. odporucam hlavne maklerku Soňu D

Michaela Kollárová


Veľmi spokojná s poskytovanými službami. Veľmi rýchle vybavenie refinancu, spoľahliva realiťáčka, akákolvek i malá prekážka je pre ňu ďalšou výzvou ako sa zdokonaliť vo svojej predcíznej práci. Kde je vôľa tam je cesta! Ešte raz ďakujem.

Alexandra Greenspan


Ďakujeme veľmi pekne za pomoc pri výbere hypotekárneho úveru a životnej poistky a taktiež za ich zrealizovanie. Ochota bola vždy na prvom mieste, ako aj profesionálny prístup a odbornosť. Vážime si všetko, čo si pre nás spravila.

Petra Širgeľová


ĎAKUJEME našej Lenke za profesionálny prístup, odbornosť a ochotu, s akou nám pomohla pri realizácii predaja. Spolahlivosť a férovosť bola na najvyššej úrovni?. Môžem len a len odporúčať!!!! A želám jej veľa klientov, určite budú tak spokojní ako my.

Veronika Ľuptáková


Naša vízia – predať náš byt a hneď sa zároveň nasťahovať do predom želaného, sa nám pri našom časovom vyťažení zdala až nerealizovateľná. Po oslovení Vaše sny, naše reality všetko nabralo tak rýchly spád, že sme sa ledva stíhali baliť a to doslova. Precízne zorganizované načasované všetky kroky, ochota, dostupnosť kedykoľvek – všetko s úsmevom na perách a ľahkosťou. Klobúk dole Katka Lovasová, vďaka za všetko.

Radoslav Palo


Veľké ĎAKUJEM pani Miklovičovej za vysoko profesionálny a mimoriadne ľudský prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Odborné poradenstvo, skúsenosti a rozhľadenosť vo svete realít na veľmi vysokej úrovni mi pomohli získať môj dom, tú najvhodnejšiu hypotéku a úver. Všetkým vrelo odporúčam a jej služby budem určite vyhľadávať aj v budúcnosti.

Zuzana Kociánová


Ďakujem veľmi pekne za pomoc pri riešení úveru. Vždy mi bolo poskytnuté profesionálne poradenstvo a presné informácie, ktoré mi uľahčili správne sa rozhodnúť pri mojich životných rozhodnutiach. Určite doporučujem nie len kvôli profesionalite ale aj kvôli ľudskému a milému prístupu za každých okolností.

Tomáš Lednický


Pani Miklovičovú vrelo odporúčam. Príjemné vystupovanie, profesionálny prístup. Odborné poradenstvo ( v mojom prípade pri predaji bytu) , pravidelná komunikácia o stave záujemcov, cenách nehnuteľností v danej lokalite a navrhnutie reálnej predajnej ceny. Promptné reakcie na naše požiadavky. Široký záber zverejnenia na portáloch. Maximálna spokojnosť.

Gabriela Pišteková


Veľmi pekne by sme chceli aj touto cestou poďakovať Lenke za vybavenie úveru! profesionálny a ochotný prístup, výborný prehľad medzi ponukami jednotlivých bánk a rýchle jednanie a vybavenie všetkých potrebných papierov.

Veronika Hujíková


Odporúčame a zároveň ďakujeme pani Miklovičovej za odbornosť, ochotu a rýchlosť pri jednaní a vybavovaní hypotekárneho úveru a poistiek. Kladie dôraz na spokojnosť klienta.

Zuzana Mešťanová


Ďakujem za výborné služby pri sprostredkovaní hypotéky, určite odporúčam! Spolahlivosť, profesionalita, kvalitne poradenstvo.

Michaela Lacková


Chcem sa poďakovať Katke Lovasovej za veľmi milý a profesionálny prístup pri predaji pozemku a bytu. Poskytnuté služby boli až nadštandardne. Realitnu kanceláriu vrelo odporúčam.

Pavla Hanzlíková


So spoločnosťou FairPlay som spolupracovala v minulosti niekoľkokrát pri riešení rôznych situácií a počas našej spolupráce som nadobudla pocit a v konečnom dôsledku aj istotu, že so mnou jednajú skutoční profíci, ktorí vedia ako riešiť rôzne situácie, nároky klientov ale aj prekážky na ceste za cieľom. Po rokoch som začala pre túto spoločnosť i pracovať a myslím, že to bolo to najlepšie, čo ma v pracovnom živote stretlo.

Veronika Koukalová


Naša vízia - predať obratom náš byt a hneď sa zároveň nasťahovať do predom želaného , sa nám pri našom časovom vyťažení zdala až nerealizovateľnou. Po oslovení FairPlay Reality všetko nabralo tak rýchly spád, že sme sa ledva stíhali baliť a to doslova. Precízne zorganizované načasované všetky kroky, ochota, dostupnosť kedykoľvek- všetko s úsmevom na perách a ľahkosťou..... klobúk dole Katka L. , vďaka za všetko rodina Palová

Radoslav Palo


Veľká spokojnosť. Veľmi rýchla komunikácia, maklérka sa prispôsobila mojim požiadavkám, vždy vedela promtne reagovať, odpovedať na moje otázky, o každej zmene ma hneď informovala, profesionálny prístup ku klientovi pri riešení financovania nehnuteľnosti. Určite odporúčam túto realitnú kanceláriu so skvelou maklérkou Katkou.

Erika Gurínová


Hodnotím veľmi pozitívne, prvýkrát som si kupoval vlastnú nehnuteľnost a to práve v komplexe rodinné byty Zlatovská bola to pre mňa nová skúsenosť a veľmi mi pomohla pani Žofčinová ktorej veľmi pekne ďakujem za ochotu a rady kedy mi veľmi pomohla vo všetkom čo bolo treba, vedel som ze vždy sa na ňu môžem obrátiť a už som ju odporučil aj svojim priateľom. Ale čo sa týka prístupu a ochoty odporúčam celú realitku všetkými desiatimi

disxtomas


Chceli by sme poďakovať realitnej kancelárii FAIR PLAY za milý a profesionálny prístup. Boli sme veľmi spokojení s predajom nášho bytu. Pani maklérka Koukalová bola vždy ochotná a úplne so všetkým nám pomohla a vybavila. Taktiež chceme poďakovať p. Dranáčkovej. Vrelo odporúčame

Vladimir Jordan


Oceňujem veľmi rýchlu a milú komunikáciu zo strany Fair play slečny Silvie! Zohnali mi byt podla predstáv v rekordnom čase a hypotéku velmi vyhodne! ďakujem!

jana blahova


Chcel by som sa poďakovať Veronike Koukalovej za skvele odvedenú prácu a profesionálny prístup. Veľký palec hore za proaktívny prístup, milé jednanie a navrhovanie možností.

Matej Martis


Veľká spokojnosť s Janka Žofčinová - Fair Play reality s.r.o. pri kúpe nehnuteľnosti v projekte Rodinné byty Zlatovská . Ústretový prístup pri vybavovaní hypo úveru. Pravidelné a rýchle informovanie o stave kúpy bytu a o stave výstavby. Ďakujeme krásne celá rodinka, veríme že sa Nám bude super bývať v tomto krásnom komplexe.

Pavel Stas


Veľká spokojnosť !! Rýchlosť, komunikácia, profesionalita. Vždy je všetko pripravené na dohodnutý čas. Jednoducho fantázia !! :)

Juraj Volek


dakujem sa super pristup a poskytnutie sluzieb na nadstandardnej urovni a s hlavne v priatelskej atmosfere, pomoc aj pri krizovych situaciach po predaji bola na nezaplatenie :) .. odporucam hlavne maklerky Soňu D. a Niku K.

Michaela Kollarova


Pomohli mi s kúpou bytu, skvelý kolektív, profesionálny prístup, výborné znalosti. Neľutujem, že som sa obrátil práve na nich...

Peter Rumanovsky


Dámy svoju prácu vykonávajú na veľmi vysokej úrovni. Moja rodina a ja im ďakujeme za záchranu strechy nad hlavou. Môžem len odporučiť

Erika Martišková Obetková


Fair Play určite odporúčam. Veľká spokojnosť s prístupom pri hľadaní bytu a riešení hypotéky.

Veronika Dranačková


So sluzbami kancelarie som bol spokojny. Nasli mi byt podla mojich predstav a pomohli s vybavenim hypoteky. Odporučam

Ľudovít Sulo


Výborný,profesionálny prístup a odbornosť pracovníkov je záruka,že každý,kto sa zveri do ich rúk, bude určite spokojný

Patrik Lencz


Poďakovanie realitke a priamo maklérke Veronike Koukalovej za profesionalitu, aktívny a ústretový prístup, odbornosť, rýchle reagovanie na moje neznalé, miestami i vtipné otázky :)

Hana Švecová


Skvelá spolupráca najmä so slečnou Veronikou Koukalovou, výnimočná ochota a trpezlivosť :-)

Simona Sedláková


Komplexné služby v realitách a finančníctve len odporúčam , úplná spokojnosť ...

katka Lovasova


Veľká spokojnosť, kúpa nového bytu prebehla excelentne.

Jakub Mitura


Ako vzdy maximalna spokojnost

Peter Talcik


Profesionalita & Spokojnosť

Ján Hála


Mohu jen doporučit. Prodávali jsme nemovitost v Dubnici nad Váhom. Vybírali jsme z cca 15 realitních kanceláří a právě přístup, reaktivita a přizpůsobení se našim nemalým požadavkům byl důvod k výběru této RK. Prodej probíhal na dálku, jelikož jsme z ČR. V ničem nebyl problém, vše se řídilo dle našeho přání a domluvy. Vskutku skvělá spolupráce a konkrétně děkuji Veronice Koukalové za její práci.

Jan Jaroš


I would like to thank Michaela Vlniešková, very professional, I viewed the apartment I liked the apartment, I met the owners and we promptly signed the contracts very professional thank you very much will always recommend Michaela

vick vick


Absolutna spokojnost P. Rakus ma velmi profesionalny a ludsky pristup mozem iba odporucit

Jan Čapek


Velmi spokojna s poskytovanymi sluzbami. Velmi rychle vybavenie refinancu, spolahliva realitacka Lenka, akakolvek i mala prekazka je pre nu dalsou vyzvou ako sa zdokonalit vo svojej preciznej praci. Kde je vôla tam je cesta!

Sasha Orsavova


Kočky robia perfektny servis, zozenu byt, spracuju financovanie a to vsetko blezkurychle odporucam!

Janka Molnárová Blahová


Velmi pekne sa chcem aj takto verejne podakovat Silvii Grunwaldovej za financne poradenstvo, vybavenie uveru, vdaka ktoremu uz viac ako rok byvam "vo svojom" a za ochotu mi kedykolvek poradit v otazkach nehnutelnosti.. skutocne vie doporucit co je pre koho v danej situacii najvyhodnejsie a naviac je to velmi prijemna zena.. dakujem..

Andrea Maňková


Maximálna spokojnosť s touto realitkou. Ochotne pomôžu, vybavia.. Človek čo sa nevyzná-ako ja, sa nemusí ničoho báť, všetko pekne vysvetlia.. Mne veľmi moc pomohli pri kúpe už môjho bytu a vybavením úveru.. Všetko podľa mňa v rýchlom čase a bez stresu.. Ďakujem Silvi ODPORÚČAM

Lucia Šicková


Odporucam !..Od zaciatku ako sme sa rozhodli pre kupu bytu nam FairPlay Reality boli napomocne..Vyuzili sme aj sluzby financneho poradenstva a boli sme velmi spokojni...poradkyna Sona nam ponukla viacere riesenia hypoteky a pomohla nam prejst vsetkymi procesmi az k schvaleniu neustale nam bola ochotna vysvetlovat to, comu sme nerozumeli...za co jej aj touto cestou Dakujeme !! Kožovci

Evica Kožová