Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Bc. Soňa Sulo Dranačková

Spoluzakladateľka, hypotekárna špecialistka a finančná sprostredkovateľka

lrm
rusr
narks
sora

Počas svojho života som si prešla rôznymi druhmi zamestnaní. Vždy som ale inklinovala k práci s ľuďmi a k obchodu.

Začínala som ako finančný sprostredkovateľ počas materskej dovolenky a po niekoľkých rokoch podnikania sme si otvorili aj realitnú kanceláriu. Dnes môžem povedať, že mám viac ako 10 ročné skúsenosti s prácou na finančnom trhu, a viac ako 6 ročné skúsenosti s prácou v realitách. Napriek tomu sa snažím vzdelávať, či už v pracovnom alebo osobnom živote. Skúšam nové veci, navštevujem kurzy. Rada spoznávam ľudí, čo vďaka svojej snahe dosiahli úspech vo svojom obore, a učím sa od nich.

Podnikanie v týchto sektoroch ma už dlhodobo napĺňa. Svojou prácou som pomohla množstvu klientov. Každý klient, každý obchod a každé stretnutie je iné, čo mi stále prináša nové skúsenosti, kontakty a nedovolí mi stagnovať. Ako finančný sprostredkovateľ pomáham aj iným realitným kanceláriám a developerom nájsť vhodné financovanie pre ich klientov.

V komunikácií s klientami som empatická, trpezlivá a spravodlivá. Snažím sa o to, aby každá zo strán odchádzala zo stretnutia spokojná, s odpoveďami na všetky otázky a efektívne nastavenými riešeniami. Častokrát vystupujem aj ako mediátor medzi stranami. Najväčšia radosť je dotiahnutie obchodu do úspešného konca.
Mnoho klientov sa stalo mojimi priateľmi a zostávame naďalej v kontakte. Ozývajú sa mi aj po rokoch, nakoľko sa môžu spoľahnúť, že im dokážem pomôcť aj pri ich ďalších životných rozhodnutiach.

Teším sa na našu spoluprácu

ZOBRAZIŤ VIAC
Bc. Soňa Sulo Dranačková

Developerské projekty

Čo hovoria naši klienti

zaujala vás moja ponuka? napíšte mi

Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky.