Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

O nás

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti realitného obchodu a financovania nehnuteľností už od roku 2005. Vďaka kooperácií realitnej spoločnosti a úverových špecialistov v súčasnosti spravujeme nemalé portfólio  klientov.

Naši makléri pracujú ako tím, spolupracujú, vymieňajú si skúsenosti a sú neustále vzdelávaní. „Nesedíme na zadku „ ale pracujeme v teréne, preto sa stretávame s rôznymi situáciami, ktoré pri realizovaní realitných obchodov môžu vzniknúť. Sme ochotní pomôcť a poradiť za každých okolností. Ako jedna z mála realitných kancelárií máme v tíme aj absolventa RSc. – ekluzívny konzultant v oblasti realitných služieb.  Sme tiež členmi Realitnej únie Slovenskej republiky. 

Cena za našu prácu je vždy dopredu stanovená a je vecou dohody medzi nami. Nikdy nehovoríme, že bude obchod prebiehať bez komplikácií, ale vždy Vám bude každá situácia dopodrobna vysvetlená a spolu si zvolíme tú najlepšiu cestu. 

Súčasťou nášho tímu sú aj finanční sprostredkovatelia. Pracujeme vo všetkých oblastiach finančného trhu – hypotekárni, poistní, investiční špecialisti. Naši sprostredkovatelia pracujú na základe osvedčení z Národnej banky Slovenska.

Máme niekoľkoročné skúsenosti v bankovom sektore, spolupracujeme so všetkými inštitúciami na Slovenskom trhu. Naši špecialisti Vám hypotéku „ušijú na mieru“.

Ako jediná kancelária máme už priamo v našich zmluvách dohodnuté, že v prípade, ak Vám nami sprostredkovaní úver v banke nevíjde, vrátime Vám Váš zložený rezervačný poplatok. 

To, či ste s nami boli spokojní, je jednou z našich odmien. V prípade, že si chcete vopred našu kanceláriu „preklepnúť“ vieme Vás nakontaktovať na množstvo našich klientov. Ohodnotenia našej práce si môžete pozrieť aj na našej fanúšikovskej stránke na Facebooku, Instagrame alebo jednoducho v Google recenziách. V prípade, že ste s nami spokojní, budeme sa tešiť, keď nám napíšete spätnú väzbu aj Vy.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami