Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Silvia Rakus RSc.

Zakladateľka Vaše sny našereality s.r.o, CEO realitnej kancelárie, hypotekárna špecialistka a finančná sprostredkovateľka

rusr
lrm
narks
sora

Moje podnikateľské kroky začali v roku 2003 ako finančným poradenstvom, a od roku 2008 som sa špecializovala na hypotekárne poradenstvo. Tieto skúsenosti ma napokon priviedli k založeniu realitnej kancelárie v roku 2013.

Spoločnosť Vaše sny, naše reality je silným pilierom realitného a finančného sveta, prinášajúcim komplexné služby pre klientov. Dnes je kombináciou dvoch úspešných a hodnotných iniciatív - Fair Play Finance s.r.o. a Vaše sny naše reality s.r.o. Od základov som budovala silnú filozofiu, vnútorné princípy a morálne hodnoty, ktoré sú neodmysliteľným základom tejto práce.

Mojou vášňou je robiť prácu, ktorá ma napĺňa a prináša pridanú hodnotu. Pomáham ľuďom napĺňať si ich sny o vysnívanom domove, pretože pre mňa nehnuteľnosť nie sú iba štyri steny, ale miesto, kde sa rodia spomienky, miesto kde sa nájde šťastie a pokoj. Mojim cieľom je nájsť pre každého klienta domov, ktorý mu bude vyhovovať vo všetkých smeroch.

Svoje dlhoročné skúsenosti z oblasti financií a realít investujem do nášho tímu a klientov. Moje silné vyjednávacie a empatické schopnosti mi umožňujú hľadať riešenia, ktoré sú výhodné pre všetky zúčastnené strany. Nebudete sa strácať v záplave informácií, pretože vám všetko podám s ľudským prístupom a porozumením.

Okrem svojej profesionálnej činnosti venujem svoj voľný čas aj charitatívnym aktivitám. Od roku 2018 som členkou OZ Na Ceste, kde pracujem s deťmi z detského domova a domova sociálnych služieb.

Som tu pre vás s dvadsaťročným odkazom profesionality a dôveryhodnosti. Ak hľadáte spoľahlivého a zodpovedného realitného makléra, ktorý sa postará o všetky vaše potreby, kontaktujte ma ešte dnes. Spolu premeníme vaše sny na realitu.

ZOBRAZIŤ VIAC
Silvia Rakus RSc.

Developerské projekty

Čo hovoria naši klienti

zaujala vás moja ponuka? napíšte mi

Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky.