Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Katarína Lovasová

Realitný maklér, exkluzívny poradca - Vase sny nase reality s.r.o.

Práca realitného makléra? Za mňa určite ÁNO!

Prostredníctvom Vaše sny naše reality som nadviazala množstvo kontaktov a priateľstiev, ktoré si veľmi vážim. Vo firme sme výborná priateľská partia a to je jeden z najväčších benefitov, pretože, keď sa dobre cítite na Vašom pracovisku, práca ide tiež odruky.

Som človek, ktorý nemá rád keď veci stagnujú, sú jednotvárne a nič sa okolo mňa nedeje. Práca v realitnej kancelárií mi prináša pravý opak. Je to profesia v ktorej pracujete s klientmi s rôznymi požiadavkami, možnosťami, predstavami a tak každý jeden obchodný prípad je o niečom úplne inom. V realitnom biznise to platí každý deň.

V tom finančnom, ktorého sa pomaly ale isto taktiež stávam súčasťou, tak tam to platí dvojnásobne.

Vždy sa snažím byť dôsledná a myslieť v predstihu i na rôzne prekážky a komplikácie, ktoré v obchodných prípadoch môžu nastať Klient je ten, ktorý mi do rúk zverí svoju dôveru a tak ho nikdy nechcem sklamať. Preto sa snažím byť pripravená aj na nepredvídateľné.

Myslím, že medzi moje najväčšie prednosti patrí potreba vždy a všetko dotiahnúť do stopercentného konca, obchodný duch, ktorého som si vycibrila i v pracovnom živote v minulosti, komunikatívnosť a potreba povedať vždy a všetko narovinu tak ako si myslím

Teším sa na každého nového klienta, ktorý mi vstúpi do cesty.

ZOBRAZIŤ VIAC
Katarína Lovasová

Developerské projekty

Čo hovoria naši klienti

zaujala vás moja ponuka? napíšte mi

Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky.