Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ing. Lenka Miklovičová, RSc.

Finančná sprostredkovateľka a realitná maklérka

Vo svete finančníctva a poisťovníctva sa pohybujem už takmer 20 rokov. Práca so sprostredkovaním finančných služieb úzko súvisí s realitami, preto som začala po určitom čase získavať skúsenosti aj s realitnou činnosťou a nakoniec som sa aj maklérom stala. Dnešná rýchla doba vyžaduje, aby bolo všetko jednoduchšie, prístupnejšie a to platí aj o komplexných realitných a finanančných službách.

Najdôležitejšie zo všetkého je pre mňa dôvera spokojného klienta. Na základe svojho niekoľkoročného pôsobenia najskôr v poisťovníctve, potom v bankovom sektore a nakoniec spoločne v realitách a finančníctve viem, že pre bežných ľudí je problémom vyznať sa v širokej škále ponúkaných finančných produktov a tiež spoločností, ktoré sa finančným poradenstvom a realitami zaoberajú. Nájsť človeka, ktorý Vám vie naozaj odborne a komplexne poradiť v dnešnej dobe, kedy sa aj tento sektor vyznačuje vysokou fluktuáciou pracovníkov môže byť tiež komplikované. Ľudia častokrát z tejto sféry odídu skôr, ako nadobudnú potrebné znalosti a skúsenosti.

Mám za sebou roky praxe v rôznych finančných spoločnostiach a mojim klientom garantujem individuálny prístup, odborný náhľad na vec a moju pomoc pri výbere toho najlepšieho riešenia pre jeho danú situáciu aj so špecifickými požiadavkami. Pri tom všetkom je pre mňa najdôležitejšie vytvárať priateľské vzťahy, jednať s každým naozaj ľudsky, zrozumiteľne a to predovšetkým čestne a férovo.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Ja sa rada vzdelávam, sledujem aktuálny vývoj na trhu a snažím sa neustále napredovať. Klientom ponúkam kompletný servis od predaja/kúpy nehnuteľnosti, cez jej financovanie až po zabezpečenie svojho zdravia alebo majetku poistením...a to všetko s jediným cieľom. Uľahčiť svojim klientom ich životné rozhodnutie a celý tento náročný proces im spríjemniť. To, že sa po čase s akoukoľvek inou požiadavkou ku mne vrátia, alebo moje služby odporučia svojmu okoliu ďalej, je pre mňa veľkou odmenou.

Pokiaľ Vás zaujíma čokoľvek iné, máte nejaké otázky, využite kontakty na tomto webe. Rada sa s Vami stretnem osobne.

ZOBRAZIŤ VIAC
Ing. Lenka Miklovičová, RSc.

Developerské projekty

Čo hovoria naši klienti

zaujala vás moja ponuka? napíšte mi

Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky.