Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ivana Remšíková

Realitný maklér

Vo finančnom svete sa pohybujem 15 rokov. 
Už počas strednej a vysokej školy som pracovala vo viacerých spoločnostiach na ekonomickom a personálnom oddelení. Komunikácia s firemnými partnermi, pracovníkmi a finančnými inštitúciami mi priniesla množstvo skúseností a praktických zručností. 
Tie som sa rozhodla využiť aj ako finančná sprostredkovateľka. Vždy ma napĺňala práca s ľuďmi a vytváranie kvalitných osobných vzťahov . Preto je mi úplne prirodzené ľudsky poradiť a pomôcť vo finančných otázkach.
Všetko toto ma pripravilo na moju súčasnú profesiu realitnej maklérky. Teším sa, že viem byť pre klientov stabilnou oporou pri výnimočných rozhodnutiach v ich živote. 
Do nových životných a pracovných výziev sa púšťam vždy s odvahou. Hľadám pre Vás zrozumiteľné a efektívne riešenia, ktoré vedú k naplneniu Vašich túžob a potrieb o bývaní. 
Najväčšou kvalitou človeka je slušnosť a najúčinnejším nástrojom je slovo, keď sa vie správne používať. Ja k tomu pridávam otvorenú myseľ a ľudský, srdečný prístup. Presne túto kombináciu u mňa klienti vždy spoľahlivo nájdu. 
Teším sa na našu spoluprácu
ZOBRAZIŤ VIAC
Ivana Remšíková

Developerské projekty

Čo hovoria naši klienti

zaujala vás moja ponuka? napíšte mi

Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky.