Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Lenka Surovská

realitný maklér

S nadšením sa učím nové veci a stretávam nových ľudí, čo ma neustále inšpiruje a motivuje. Práca s tímom skúsených profesionálov v realitnej kancelárii mi poskytuje skvelú príležitosť zdokonaliť svoje zručnosti a poskytnúť klientom najlepšie možné služby. S početnými skúsenosťami v oblastiach, kde sú komunikácia a vzťahy kľúčové, som presvedčená, že Vám pomôžem pri každom kroku cesty k dosiahnutiu Vašich cieľov v oblasti nehnuteľností a financií.
ZOBRAZIŤ VIAC
Lenka Surovská

Developerské projekty

Čo hovoria naši klienti

zaujala vás moja ponuka? napíšte mi

Tu bude po dodaní doplnený Váš text. Použili sme tento ilustračný, aby ste získali predstavu o tom, ako bude text na Vašej web stránke vyzerať. Po jeho dodaní bude ilustračný text vymenený za Vami dodaný. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s tvorbou aj obsahovej časti web stránky.