Na prenájom garážové státie pre 2 motorky - Panónska , Petržalka
- 6.6 m2
- Bratislava-Petržalka
Moderný maklér ponúka na prenájom garážové státie v komornej garáži v Záhorskej Bystrici, na ulici Ota Holúska 4 (projekt Limea). Garáž má kapacitu približne 50 vozidiel, čo zabezpečuje vyšší komfort, väčšie súkromie a pokojnejšie prostredie v porovnaní s veľkými parkovacími domami. Vjazd do garáže je riešený automatickou dvojbránou, ktorá zvyšuje bezpečnosť aj pohodlie pri každodennom parkovaní.
Parkovacie státie je momentálne obsadené, neváhajte nám však poslať dopyt a ozveme sa Vám hneď, ako sa miesto uvoľní.
Cena mesačne:
66 € pri úhrade ročne vopred (795 €)
70 € pri úhrade polročne vopred (420 €)
75 € pri úhrade štvrťročne vopred (225 €)
alebo 95 € pri mesačnej úhrade vopred.
Cena je konečná, vrátane všetkých energií a poplatkov.
Cena mesačne (na základe nájomnej zmluvy a vystavenej faktury, majiteľ nie je platcom DPH)
Vratná zábezpeka za ovládač(e) je 100 €.
V cene je zahrnuté:
Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie Nájomnej zmluvy a Preberacieho protokolu. Všetky ďalšie informácie Vám radi poskytnem pri osobnej prehliadke alebo telefonicky.
Mgr. Petra Košová – +421 915 204 926
Informácie o nehnuteľnosti sú zverejnené so súhlasom a vedomím vlastníka.
-----------------------------------------------------------
Moderný maklér offers a garage parking space for rent in a private residential garage in Záhorská Bystrica, at Ota Holúska 4 (Limea project). The garage has a capacity of approximately 50 vehicles, ensuring greater comfort, more privacy, and a quieter environment compared to large parking garages. Access is secured by an automatic double gate, enhancing both safety and convenience for everyday parking.
The parking space is currently occupied, but feel free to send us an inquiry and we will contact you as soon as it becomes available.
Monthly price:
€66 with annual payment in advance (€795)
€70 with semi-annual payment in advance (€420)
€75 with quarterly payment in advance (€225)
or €95 with monthly payment in advance
The price is final and includes all utilities and fees.
A refundable deposit of €100 is required for the remote control(s).
The price includes:
Real estate agency commission and legal services – preparation of the Lease Agreement and Handover Protocol.
For more information, I will be happy to assist you during a personal viewing or by phone.
Mgr. Petra Košová – +421 915 204 926
The property information is published with the owner’s knowledge and consent.
| Ulica: | Záhorská |
|---|---|
| Obec: | Bratislava-Karlova Ves |
| Okres: | Bratislava IV |
| Kraj: | Bratislavský kraj |
| Druh: | Objekty |
| Typ: | Prenájom |
| Typ objektu: | Garáže a parkovacie miesta |